Hakkımızda

Hakkımızda 2018-02-25T08:55:30+00:00

3M Peyzaj olarak;

Sürdürülebilir yaşam alanların, bakım, onarım, uygulama ve planlamasını; peyzaj ürünlerini evrensel tasarım ilkeleri doğrultusunda değerli müşterilerine sunmaktadır.

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK DEĞERLERİ İLE EKONOMİK ÇÖZÜM VE KALİTELİ HİZMET öncelikli değerlerimizdir.

3M Peyzaj çalışanları olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve kuruluşların haklarına sahip çıkar ve  gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermekteyiz.

Belirli toplumlar tarafından kabul görmüş kabul görmüş etik ahlaka uygun olarak, evrensel sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren çağdaş yaklaşım anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda da destekler, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.

3M Peyzaj, bugünü değil yarını düşünerek planlama yaparak kalıcı eserler bırakmayı hedeflemektedir. Bunun doğrultusunda uygulamalar ve düzenlemeler yaparız.

 Geri dönüşünüzü bekler 2017-2018 yılı için sizlere de hizmet sunmayı arzular, en iyi dileklerimizi sunarız.